Laska z Instagrama: Danielle Knudson

Danielle Knudson to przepiękna blondynka, która w tym roku wystąpiła w kampanii Guess. Jej kariera rozkręciła się jednak na dobre dopiero, kiedy zainteresował się nią idol nastolatek - Justin Bieber...

Danielle Knudson

Danielle Knudson ma 24 lata i pochodzi z Kanady. Od dawna pracuje jako modelka, jednak do tej pory nie odnosiła jakiś większych sukcesów w branży. W tym roku los postanowił się wreszcie do niej uśmiechnąć. Najpierw Danielle została zatrudniona do kampanii Guess, potem zainteresował się nią... Justin Bieber.Co by nie mówić o tym piosenkarzu, gust do kobiet to on ma dobry.

Wokalista tak bardzo zachwycił się słodką Knudson, że na swoim Instagramie zamieścił jej zdjęcie z dopiskiem: "Kim jest ta modelka Guessa? Jest olśniewająca!". Nie musimy wam chyba mówić, że reakcja internetu była natychmiastowa? Konto gorącej modelki zaczęło być zasypywane wiadomościami, a jej telefony zaczęły się urywać od kolejnych propozycji pracy.

Nam również seksowna Danielle bardzo przypadła do gustu. Wystarczy spojrzeć na jej zdjęcia, żeby zakochać się w niej bez opamiętania!

Dodał(a): BJ, fot. instagram.com/danielleknudson1 Poniedziałek 29.09.2014

Komentarze

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
enrique85 (2014-09-30 23:55:52)
ja też się nią interesowałem a nikt tego nie zauważył Zgłoś naruszenie
Nico446 (2014-09-30 23:52:28)
Seksi :) Zgłoś naruszenie
Komentarze (2)