Laska tygodnia - Alyona Ponomarenko

Oczka jak u małego kotka (a kto nie lubi małych kotków?) i ciało jak u drapieżnej kocicy (a kto nie lubi takich kocic?). Oto laska tego tygodnia, czyli piękna jak mokre marzenie - Alyona Ponomarenko!

Alyona Ponomarenko

Tej dziewczynie kupilibyśmy nawet kwiatka, gdyż łączy w sobie wszystkie cechy kobiety idealnej. Jest zarazem słodka i seksowna (ma twarz anioła i duszę małej diablicy), a do tego posiada idealne ciało, które od dziś będzie nam się śniło po nocach przez cały następny tydzień. Czyste piękno i sama natura. Jak tu jej nie pokochać?

Alyona Ponomarenko, bo to nad nią się właśnie rozpływamy, to gorąca modelka, którą możecie kojarzyć z teledysku Boba Sinclara, wyreżyserowanego przez Alexandra Tikhomirova (to ten gościu od seksownych video z wydziaranymi laskami). Ktokolwiek widział wspomniany klip, na pewno zapamiętał tę śliczną niewiastę, bo to rozkoszne, a momentami całkiem nagie (!) dziewczę bez trudu skupia na sobie całą uwagę. Ma nie tylko idealną figurę, ale i twarz wartą miliony dolarów, a do tego nie wstydzi się pokazywać nago, co udowodniła nie tylko we wspomnianym teledysku, ale także swoim profilem na Instagramie. IDEAŁ!


Dodał(a): BJ, fot. Youtube Wtorek 11.02.2014