Laska Neymara - Soraja Vucelic

28-letnia Serbka, która w swoim kraju zdobiła magazyn CKM i Playboy, zdobyła serce jednego z najlepszych piłkarzy świata 22-letniego napastnika Brazylii i FC Barcelony.
Soraja-otw.jpg

Soraja Sara Vucelic i Neymar Jr poznali się rok temu, podczas wakacji na Ibizie i od tamtej pory utrzymywali ze sobą kontakt przez Skype. Zapewne nie krępowała się przed kamerką i pokazała parę tricków na swoich olbrzymich piersiach (miseczka D) młodemu piłkarzowi, bo ten nie wytrzymał i wysłał po nią prywatny odrzutowiec. Gwiazda serbskiego CKM poleciała i spędziła kilka gorących dni (i nocy) w upalnej Barcelonie, już oficjalnie jako jedna z WAGs.

Ale występy przed kamerami ma w małym paluszku i dużych piersiach. Soraja Vucelic i jej bardzo pełne wymiary 97-61-97 zawróciły w głowie nie tylko Neymarowi. Wystąpiła w rodzimym Big Brotherze i cała Serbia zakochała się w biuściastej brunetce. Ta gorąca laska została Playmate Roku 2011 w swoim kraju, ale podbijała rozkładówki Playboya również w Chorwacji, Macedonii i RPA.Między prywatnymi pokazami przed kamerką dla Neymara, a pozowaniem, studiuje psychologię na uniwersytecie w Belgradzie. Oczywiście nie zapomina wklejać gorących fot na Instagrama.POPRZEDNIA LASKA NEYMARA NA OKŁADCE POLSKIEGO PLAYBOYA

Dodał(a): pinky / fot.: instagram.com/sorajavucelic Wtorek 25.11.2014