Kylie Jenner – wicekrólowa internetu

Obecnie niekwestionowaną królową internetu i mediów społecznościowych jest Kim Kardashian. Celebrytka nie może jednak spać spokojnie, bo na plecach wciąż czuje oddech swojej młodziutkiej i ślicznej siostry Kylie Jenner, która już niedługo może ją zdetronizować.

Ledwie 19-letnia Kylie Jenner, to jedna z najmłodszych przedstawicielek dumnego celebryckiego rodu Kardashianów, przyrodnia siostra sławnej Kim i córka Bruce’a Jennera – byłego mistrza olimpijskiego, który poddał się korekcie płci i obecnie znany jest bardziej jako Caitlyn.

Choć mamy wrażenie, że w Polsce jest mniej znana, Kylie Jenner jest już jedną z najgorętszych postaci amerykańskiego show biznesu i jedną z najsławniejszych celebrytek w ogóle. Początkową sławę zdobyła dzięki występom w reality show „Z kamerą u Kardashianów”, jednak bardzo szybko pozbyła się łatki „młodszej siostry Kim” i zaczęła pracować na własne nazwisko.

I udało jej się to całkiem nieźle, bo obecnie jest drugą najsławniejszą „kardashianką” i wicekrólową internetu, z dużymi widokami na wysunięcie się na czoło peletonu popularności. Ma własną linię kosmetyków, swoją aplikację na iPhone’y, a jej konto na Instagramie śledzi niewyobrażalne 72,3 mln osób, przy czym od Kim jest gorsza ledwie o 8 mln.

Naszym skromnym zdaniem, Kylie jest też o wiele ładniejsza od wyposażonej w gigantyczny tyłek żony Kanye Westa. Ma kruczoczarne włosy, kocie spojrzenie i zmysłowe usta, a z całej jej twarzy aż kipi jakiś taki seksowny urok. Oczywiście jak każda „kardashianka” ma pupę pokaźnych rozmiarów, jednak nie przysłania ona całego świata, jak w przypadku Kim.

Sami zresztą zobaczcie kilka seksownych fotek młodziutkiej Kylie Jenner i oceńcie, która z sióstr jest rzeczywiście ładniejsza.

Dodał(a): Tomek Makowski/ fot.Instagram Wtorek 23.08.2016