Królowa plaży: Sierra Skye

Jeśli mielibyśmy podać wam jedno nasze marzenie, to aktualnie przyznalibyśmy, że chcemy być piaskiem na jednej z plaż, którą odwiedziła Sierra Skye.

Pół-włoszka pół-amerykanka Sierra Skye to jedna z tych dziewczyn, która schodzi z plaży tylko po to, by zmienić strój kąpielowy, a jasne piaski światowych plaż idealnie kontrastują z jej opaloną, ciemną karnacją. Sierra ma czym oddychać i ma na czym usiąść. Zuchwała modelka nie ukrywa przed nami swoich atrybutów, bo i po co.

W sieci bez problemu znajdziecie filmiki, w których Sierra pokazuje, co to znaczy robić użytek z pośladków. Twerk, twerk, twerk, myśleliśmy, że laski z europejską metryką nie potrafią tego robić. Myliliśmy się, przepraszamy. Zdaje się, że Sierra jest na jakiejś permanentnej diecie, bo ciągle macha nam przed oczami jakimiś proszkami, no ale kto nie skusiłby się na taką powierzchnię reklamową, jak ciało naszej modelki.

Jesień, prawie zima, a pogoda jaka jest każdy widzi, więc trochę się pocieszamy widokami plaż, letnim klimatem, no i samą Sierrą. No i powiedzcie nam, czy znaleźliście w Internecie coś lepszego niż nasza piękna modelka?

Dodał(a): Aleks fot.:/ instagram.com/sierraaaskyee Piątek 25.11.2016