Kolumbijska fit petarda - Anllela Sagra

To ciało nie zawsze było tak umięśnione. Anllela Sagra pragnęła projektować ubrania i pracować jako zwyczajna modelka. A potem zaczęła ćwiczyć… Efekt treningów powala.

Według niej wszystko co chcesz osiągnąć jest w zasięgu twojej ręki. Żeby odpowiednio zacząć musisz jedynie kochać to, co robisz. Za cel obrała sobie inspirowanie ludzi i to wielu, bo jej konto na Instagramie obserwuje już 8,5 miliona osób. Wrzucając swoje zdjęcia i filmiki z motywacyjnymi opisami, próbuje nie zawieść takiej rzeszy fanów i chyba wychodzi jej to całkiem dobrze.

Anllela Sagra ma zaledwie 22 lata i pochodzi z Kolumbii. Studiowała projektowanie ubrań, a w trakcie nauki złapała bakcyla na pozowanie przed obiektywami i kilka razy w tygodniu udawała się na profesjonalne sesje zdjęciowe. W tamtym okresie była bardzo chuda, bo w branży niezbyt pożądane jest tak umięśnione ciało jak ma teraz. Poznała jednak trenera, który zmienił jej życie. W końcu postanowiła zrezygnować z dorywczej pracy i zająć się fitnessem.

Stanęła wtedy na życiowym rozdrożu. Zawsze pragnęła być modelką w tradycyjnym rozumieniu profesji, a kiedy chciała się przekwalifikować obawiała się krytyki ze strony najbliższych. Doszła jednak do wniosku, że otrzymała szansę i musi ją wykorzystać, kiedy zajęła trzecie miejsce, na pierwszych zawodach fitnessowych w jakich brała udział.

Tym samym została pierwszą kolumbijską modelką fitness. Uważamy, że podjęła dobrą decyzję, bo teraz jej umięśnione ciało wygląda oszałamiająco. Jej wymiary to 89-61-86, a piersi nosi w miseczce C. Jest więc młoda, ambitna, osiąga sukcesy w swojej dziedzinie. Idealna partia dla nas, gdybyśmy chodzili na siłownię w innym celu niż tylko podglądać fit laski.  Dodał(a): Paweł Zieleń / fot.: https://www.instagram.com/anllela_sagra/ Piątek 28.04.2017