Koleżanka rozbieranka

Mina Stefan to jedna z najbardziej produktywnych modelek na twitterze. Jej profil zdobią setki, a może i tysiące roznegliżowanych zdjęć, w których pręży pierś i wypina pupę.
mina-stefan.jpg

Mina Stefan swoją karierę buduje głównie w internecie w oparciu o konto na twitterze i bloga, na którym poczytasz niewiele, ale zobaczysz tyle, że z niedosytem będziesz przeklikiwał się przez kolejne strony wirtualnego świata. Kanadyjska modelka nagrywa filmiki i robi zdjęcia codziennie, byś nie zapomniał jak wygląda. A wygląda świetnie!
picasion.com_2d666b637be4c09882b892b68b1fe445.gif
86-61-86 to jej wymiary. Wszystko ma naturalne, a urodą przypomina dziewczynę z sąsiedztwa. Zdjęcia robione kamerką internetową sprawiają, że masz wrażenie, iż Mina Stefan robi pokazy w mieszkaniu obok Twojego. Możesz do niej wpaść pożyczyć cukier, jeśli będziesz miał szczęści,e trafisz na jej `autosesję` albo zaoferujesz pomoc w pstrykaniu fot.

Możesz też do niej zajrzeć z sześciopakiem browaru, by pograć razem na konsoli. Mina Stefan lubi gry wideo oraz wylegiwanie się w łóżku. Na koniec możecie całość udokumentować wrzutą na profil społecznościowy. Wtedy Twój fejm skoczy do tysiąca, bo 26-letnia kanadyjska modelka została niegdyś okrzyknięta najseksowniejszą laską twittera przez serwis TheSmokingJacket.com, wydawany przez Playboya.Dodał(a): pinky / fot.: twitter.com/minastefan Poniedziałek 07.04.2014