Kolejna piękna dziewczyna Biebera

Co ten dzieciak w sobie ma, że przyciąga same najlepsze na świecie laski? Sława? Pieniądze? A może osobowość? To bez znaczenia, bo fakt pozostaje faktem, a kolejną superseksowną wybranką serca Justina Biebera jest Sarah Ray.

Ogólnie rzecz biorąc, to nie przepadamy za Justinem Bieberem. Można by wręcz rzec, że go po prostu nie lubimy. Z kolei lubimy, a nawet uwielbiamy, seksowne i piękne kobiety, a niestety pech chciał, że młody gwiazdor tylko takimi paniami się otacza, a więc siłą rzeczy i my prędzej czy później musimy na którąś z nich wpaść w czasie naszych poszukiwań. No ale nic, nie zajmujmy się Bieberem, tylko jego nową, seksowną dziewczyną Sarah Ray.

Sarah jest 23-letnią australijską modelką, która sporą popularność zawdzięcza swoim wcześniejszym znanym chłopakom m.in. australijskiemu muzykowi Cody’emu Simpsonowi. Nie myślcie jednak, że Sarah potrafi tylko dobrze się ustawiać i ładnie wyglądać.

Modelka jest także kreatywną duszą i wykorzystując swoją znajomość branży modelingowej, stworzyła własną markę strojów kąpielowych, której zresztą jest też dyrektorką kreatywną i jedyną właścicielką. No i przy okazji także twarzą.

Poza tym Sarah jest też popularną gwiazdą Instagrama, a jej konto w tym serwisie obserwuje ponad milion osób. Jeśli mamy być szczerzy, to w ogóle się temu nie dziwimy, ponieważ Sarah zdecydowanie ma co pokazać, ale przede wszystkim robi to bardzo chętnie, często i w dokładnie taki sposób, by każdy facet stracił dla niej głowę, a każda dziewczyna jej tego zazdrościła.

Przekonajcie się sami.
Dodał(a): Tomek Makowski/ fot.Instagram Piątek 30.09.2016