Kobieta idealna – Monica Alvarez

Barmanka, motocyklistka i kick bokserka. Do tego gorąca modelka i nieziemsko seksowna laska. I nie, to nie jest opis pięciu różnych dziewczyn, tylko jednej – Moniki Alvarez. Właśnie znaleźliśmy kobietę idealną.

W CKM-ie każdego dnia staramy się wygrzebać z odmętów Internetu coraz to seksowniejszą, gorętszą i bardziej interesującą laskę, która powali Was i nas na kolana. Tym razem jednak mamy jakieś niejasne przeczucie, że osiągnęliśmy absolutne maksimum i znaleźliśmy kobietę pozbawioną jakichkolwiek wad i już nigdy nie znajdziemy żadnej, która by jej dorównała.

Monica Alvarez jest bowiem uosobieniem wszystkich męskich marzeń. Wygląda perfekcyjnie: ma doskonale krągłe i jędrne kształty, zmysłowe spojrzenie, w którym można utonąć, i boskie usta. Bezsprzecznie „dziesiątka”. Ale to jeszcze nie koniec. Monica jest także profesjonalną barmanką (ma także tytuł najseksowniejszej barmanki Nowego Jorku), licencjonowanym kierowcą, motocyklistką, kick bokserką, tancerką salsy, kucharką i do tego wszystkiego grywa na komputerze.

Coś czujemy, że to ten typ laski, z którym moglibyście wypić kilka drinków (sama by je przyrządziła), zamówić pizzę i pograć na konsoli w Fifę do 1 w nocy. A resztę czasu spędzilibyście na uprawianiu namiętnego seksu do białego rana. Brzmi jak ideał? Jak najbardziej. Poniżej macie drobną zajawkę.

Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. instagram.com/monicaalvarez03/ Poniedziałek 07.08.2017