Klaudia Antos - tancerka J.Lo z Super Bowl

Zatańczyć u boku samej Jennifer Lopez to nie lada wyróżnienie. A zwłaszcza podczas jednej z największych i najpopularniejszych imprez sportowych w Ameryce Północnej.

Wstęp Shakiry i Jennifer Lopez w przerwie finału Super Bowl był wyjątkowy z kilku powodów: show zostało powierzone dwóm latynoskim piosenkarkom, co w obliczu agresywnej polityki Donalda Trumpa niesie za sobą ważne przesłanie. Występ  został uznany też za bardzo seksowny. No i na scenie pojawiła się Polka!

Klaudia Antos dała się poznać w programie „You can dance”, w którym wystąpiła w 2016 roku. Choć konkursu nie udało jej się wygrać, to właśnie spełniła swój wielki amerykański sen: jej występ u boku największych gwiazd obejrzało ponad 100 mln widzów z całego świata. Obstawiamy, że to nieco więcej niż gromadzi wieczorne show w TVN.Elektryzujący taniec Antos przypłaciła kontuzją – na swoim instastory udostępnienia film zza kulis sportowego show, na którym pokazała, że złamała palec. Mamy nadzieję, że uraz szybko uda się wyleczyć i Klaudia Antos jeszcze pokaże, co potrafi.

Finał Super Bowl miał miejsce 3 lutego 2020 w Miami. Zwycięstwo wywalczyła drużyna Kansas City Chiefs.


ZOBACZ TAKŻE: SARA CORRALES - KONKURENCJA DLA SHAKIRY

Dodał(a): CKM / fot. Instagram Środa 05.02.2020