Miss mokrego podkoszulka

Na jej i nasze szczęście geny wenezuelskie i włoskie były silniejsze od tych niemieckich i Kirstina wygląda zjawiskowo, a nie jak nasze zachodnie sąsiadki. No dobra, nie wszystkie sąsiadki, Claudia Schiffer była fajna.
kirstina-colonna.jpg

Jest miksem etnicznym trzech wymienionych narodowości, choć nie będziemy jej zaglądać w drzewo genealogiczne i wnikać kto w jej rodzinie odpowiada za taką mieszankę. Paszport ma jednak amerykański, bo urodziła się w Karolinie Północnej. Jednak to Kalifornia jest jej domem, a dokładnie gwiazdorskie Los Angeles. To tam szlifuje swój warsztat aktorski pod okiem najlepszych i chadza na castingi do filmów. Wystąpiła w kilku produkcjach, jednak były to role epizodyczne. Ale panna Colonna ma zaledwie 24 lata, więc wielka kariera jeszcze przed nią.

A Hollywood podbije na pewno, bo jest mocno wszechstronna. Uczy się kaskaderstwa, parkouru, free runningu, posługiwania się bronią i sztuk walki. Nie będzie zatem potrzebowała dublerki i mamy nadzieję, że do scen rozbieranych również... Choć już w poniższej galerii można dostrzec, że Kirstina nie wstydzi się swojego ciała i chętnie je eksponuje. A ma co.Fizyczność pięknej modelki definiują wymiary 86-58-86 i jest posiadaczką miseczki C. Z racji swojego boskiego ciała, pojawiała się w publikacjach w męskich magazynach. Grała też gościnnie w zabawnych internetowych filmikach, które rozeszły się viralowo – oczywiście wierzymy, że za sprawą jej urody. Teraz skupia się na pisaniu scenariuszy do swoich filmików i skeczów. W czasie prywatnym jest instruktorką jogi. Tak tak, też mamy przed oczami nagą joginkę...
Dodał(a): Adam Wawrzyniak / fot.: FameFlynet Środa 03.08.2016