Kindly Myers – seksowna gwardzistka

Myślicie, że ta laska to urocza i słodka blondynka, która lubi wdzięczyć się do obiektywu? Nic bardziej mylnego! Kindly Myers to ostra jak brzytwa dziewczyna, która nigdy nie dałaby sobie w kaszę dmuchać, bo zanim zrobiła karierę modelki służyła w… Gwardii Narodowej USA.

Kindly Myers to marzenie każdego faceta przynajmniej z trzech powodów: po pierwsze jest ostrą, pewną siebie dziewczyną, która doskonale wie, czego chce od życia i nie boi się po to sięgnąć. Po drugie: słodki Jezu, jak ona wygląda! Napisać, że jest seksowna, to tak jakby stwierdzić, że powierzchnia słońca jest ciepła! Ta laska jest niewyobrażalnie i powalająco seksowna, tak jak słońce jest niewyobrażalnie gorące! No i wreszcie po trzecie: Kindly doskonale o tym wszystkim wie i jeszcze lepiej umie to wszystko wykorzystać tak, byśmy my, faceci, dostawali ślinotoku na jej widok.

Ale nie ma się co dziwić, że Kindly to charakterna baba z pazurem. W końcu urodziła się w Kentucky, a tamtejsi mieszkańcy są z reguły hardzi i twardzi. Chyba też dlatego zanim została modelką, zdecydowała się zasilić szeregi Gwardii Narodowej Stanów Zjednoczonych, w której służyła cztery lata. Lepiej więc z nią nie zadzierać.

Zapewne nie raz mieli okazję się o tym przekonać nachalni i podchmieleni klienci baru Tootsies Orchid Lounge, w którym Kindly Myers na co dzień pracuje. Wszelkie nietaktowne podrywy i próby obłapiania mogły się skończyć dla takich delikwentów jak najgorzej.

To co, bylibyście skłonni ujarzmić pannę Myers?

Dodał(a): Tomek Makowski/ fot.Instagram Poniedziałek 03.10.2016