Kimberly Garner - angielska plażowiczka

Kimberley sławę zdobyła występując w reality show „Made in Chelsea” oraz w radiowym konkursie „The Write Stuff”. I doskonale widziała, co z nią zrobić – dziś na Instagramie obserwuje ją ponad 214 tys. osób.

Piękna blondynka jest wychowanką szkoły St George w Ascot. W tym samym miejscu nauki odbierał Winston Churchill i księżniczka Beatrycze, starsza córka księcia Andrzeja.

Inaczej być nie mogło, skoro ojciec Kimberly jest nieruchomościowym magnatem, to jest jasne, że jego pociecha nie będzie chodziła do publicznego ogólniaka. Po zakończeniu nauki w szkole średniej Kimberly uczyła się aktorstwa w Londynie, a następnie przeniosła się do Kalifornii. Bliskość plaży i surferski klimat zachodniego wybrzeża doskonale zrobiły Kimberly, która w 2013 roku uruchomiła własny sklep z kostiumami kąpielowymi. Nie dość, że je projektuje, to sama jest ich najlepszą reklamą. Jej instagramowy profil roi się od zdjęć w seksownych i skąpych kostiumach. Bez chwili wahania jesteśmy powiedzieć, że kupilibyśmy od niej wszystko. 


ZOBACZ GALERIĘ: HOLLY MADISON - KRÓLICZEK PLAYBOYA KOŃCZY 40 LAT

Dodał(a): CKM.PL / fot. Instagram Wtorek 14.04.2020