Kerrie McMahon – seksowna Irlandka

Jeśli dotychczas myśleliście, że słowa „seksowna” i „Irlandka” wzajemnie się wykluczają i nie mogą obok siebie występować, to ta dziewczyna jest najlepszym dowodem na to, że to nieprawda.
FFN_mcmahon_.jpg

Być może pamiętacie poprzednie sesje topless z Kerrie McMahon w roli głównej, które prezentowaliśmy w naszym serwisie. Jeśli nie, to swoje niewybaczalne zaległości możecie nadrobić klikając TUTAJ.

Tymczasem mamy dla Was kolejną gorącą sesję i choć co prawda ta nie jest topless, to i tak naszym zdaniem jest ona wcale nie mniej oszałamiająca niż poprzednie.

Oczywiście wszystko za sprawą niesamowicie seksownej Kerrie, której sama obecność rozgrzewa otoczenie dookoła niej, a i nam, oddalonym od niej o kilka tysięcy kilometrów (sesja miała miejsce w Malibu), robi się gorąco na sam widok jej olśniewających kształtów.

No bo czyż perfekcyjne wymiary 91-61-94 mogą komuś nie przypaść do gustu? Nam na pewno się podobają, a i Amerykanie podzielają nasze zdanie, bo modelka gości na kolejnych billboardach reklamowych największych projektantów strojów kąpielowych i na okładkach prestiżowych magazynów w USA.

Nie myślcie jednak, że Kerrie doceniana jest tylko za oceanem. W swojej ojczystej Irlandii modelka cieszy się równie dużym poważaniem – na przykład w 2010 roku była finalistką konkursu na Miss Irlandii, a i wiele tamtejszych magazynów nie może się obyć bez pięknej modelki na swoich okładkach.

Spójrzcie więc jak prezentuje się seksowne ciało Kerrie w skąpym, białym bikini w sesji dla, a jakże, Waszej ulubionej wody mineralnej.

Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. FameFlynet Wtorek 28.06.2016