Kelly Karloff - ideał?

Z Kelly Karloff jest trochę tak, że dopóki sam nie zobaczysz jej zdjęć i sam nie przekonasz się że istnieje laska o tak boskich kształtach, to będzie Ci bardzo trudno uwierzyć w jej istnienie. My nawet patrząc na fotki ledwo uwierzyliśmy.

Wyobraź sobie, że masz przed sobą komputerowy kreator najpiękniejszej osoby na świecie. Posiadasz dostęp do wszystkich możliwych „części” i elementów, z których możesz zbudować dowolną istotę. Cel jest tylko jeden: ma być ona olśniewająco piękna. Nam zdaje się, że gdybyśmy nawet spędzili resztę swojego życia używając tego typu programu, to i tak cokolwiek byśmy stworzyli, nie dorastałoby to do pięt Kelly Karloff.

Ponieważ Kelly to najdoskonalsze uosobienie seksu, jakie dane nam było oglądać w ostatnim czasie. Jej doskonałe naturalne wyposażenie, składające się ze szczupłego, bardzo krągłego ciała, fantastycznych pośladków, bardzo dużych piersi i ślicznej buźki z hipnotyzującymi oczami sprawia, że za nic w świecie nie jesteśmy w stanie oderwać od niej swojego wzroku. Naprawdę aż trudno nam było z początku uwierzyć w jej istnienie. Przecieraliśmy oczy ze zdumienia przeglądając jej instagramowe konto i mimo to z trudem daliśmy im wiary. Tym bardziej, że nie zgadzała nam się jedna rzecz. Kelly Karloff ma bowiem jedynie 233 tys. obserwujących na Insta. Gdyby tę liczbę poprzedzała dwójka lub trójka, to wtedy byłoby znacznie łatwiej.

Dlatego też mamy nadzieję, że po obejrzeniu tej galerii wszyscy szybko zwiększycie grono followersów Kelly Karloff i prędko te marne 303 tys. zmieni się w liczbę prawdziwie godną jej urody.Dodał(a): Tomek Makowski/ fot.Instagram Środa 10.10.2018