Katya Elise Henry – królowa fitnessu

Oto jedna z amerykańskich gwiazd fitnessu, seksowna i gorąca niczym plaża, na której wypoczywa. Oto Katya Elise Henry.
FFN_VEM_Mahone_Austin_060416_52081558_midres.jpg

Mówiliśmy już Wam, że uwielbiamy fit laski? Na pewno. A nawet jeśli o tym nie wspominaliśmy to z pewnością sami się domyśliliście przeglądając galerie z różnymi seksownymi fitneskami.

Ostatnio była szwedzka, a dziś mamy dla Was amerykańską królową perfekcyjnego ciała i nieziemskich, jędrnych pośladków. Oto Katya Elise Henry, 21-lednia modelka, na stałe mieszkająca w Stanach Zjednoczonych, na Florydzie.

Mimo swojego młodego wieku, Katya ma już oszałamiającą liczbę 2,5 mln followersów na Instagramie i figurę tak niesamowitą, że nie jesteśmy w stanie oderwać od niej wzroku. Te pośladki, te piersi! Jesteśmy naprawdę oczarowani!

Problem jednak w tym, że gdybyście chcieli rzucić wszystko i wyjechać na Florydę by odnaleźć tę seksowną modelkę, to prawdopodobnie nie mielibyście u niej żadnych szans. A to wszystko dlatego, że Katya ma chłopaka i jest nim Austin Mahone, jeden z popularniejszych amerykańskich muzyków.

No nic, pozostaje nam więc tylko popatrzeć na mega seksowne zdjęcia Katji i pomarzyć o spędzeniu w jej towarzystwie kilku dni na gorącej florydzkiej plaży, na leżakach i z drinkami z palemką.

Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. FameFlynet Wtorek 07.06.2016