Kati Zachary pluska się w wodzie

Gorąco? A może trochę wody dla ochłody? Choć z drugiej strony, seksowna Kati Zachary może jeszcze bardziej podnieść Ci temperaturę...

FFN_BAC_Zachary_Kati_083015_51836791.jpg

Kati Zachary to gorąca niczym obecne temperatury kelnerka, modelka i aspirująca aktorka z Los Angeles, która ma u nas kilka plusów: za wymiary (86-61-86), za jędrny i seksowny tyłeczek oraz za miłość do komiksów, gier wideo oraz dobór właściwej literatury (Bukowski). Mimo, że ta słodka niewiasta ma jedynie 157 cm wzrostu, drzemie w niej ogromny potencjał, o czym przekonasz się oglądając jej kuszące fotki w bikini. Nie pożałujesz!

Jeśli zastanawiasz się, jak poderwać taką niewiastę, podpowiedzieć możemy jedynie, że ta dziewczyna uwielbia pizzę i shushi, ale nie pogardziłaby także spotkaniem w swoim ulubionym klubie Sound Nightclub. Jej ulubioną płytą jest "In Utero" Nirvany, a filmem "Kill Bill" Tarantino. Seksowna brunetka najbardziej ceni zabawnych, łatwo nawiązujących kontakty facetów z dobrym gustem muzycznym i niebieskimi oczami, do których ma ogromną słabość. Z kolei z pewnością nie zwróci na ciebie uwagi jeśli jesteś niewychowany, arogancki i... nosisz sandały.
Dodał(a): Bartosz Joda, fot. FameFlynet Wtorek 01.09.2015