Katerina Firsa – rosyjski towar eksportowy

Rosyjska modelka Katerina pracowała nie tylko w swoim kraju, ale także na Bali w Indonezji i wielu innych egzotycznych miejscach. Ma doświadczenie w sesjach zdjęciowych w bikini i bieliźnie. W branży modowej od 7 lat. Swoimi seksownymi sesjami dzieli się z fanami na swoim Instagramie.

Przeglądając Instagram Kateriny, można dojść do wniosku, że większość swojego życia spędza na nad wodą. Świadczą o tym nie tylko piękne i piaszczyste plaże, które są tłem dla jej sesji, ale także jej złocisto opalona skóra.

Katerina specjalizuje się w sesjach w bieliźnie i strojach kąpielowych. Współpracowała już z wieloma markami produkującymi skąpe i seksowne komplety. I nie ma co się dziwić, bo na jej zgrabnym i jędrnym ciele wyglądają naprawdę niesamowicie.

Nietrudno się domyślić, że jej ulubionym trunkiem jest wino. Często pozuje z kieliszkiem w ręku, a najlepszym miejscem na cieszenie się jego smakiem jest wanna. Chyba nie ma faceta, który nie chciałby wziąć wspólnej kąpieli z tą pięknością i razem z nią wypić niejedną butelkę.

Nad prawym pośladkiem ma wytatuowany kod kreskowy i musimy przyznać, że chętnie byśmy kupili taki zdrowy rosyjski towar eksportowy. Dodał(a): CKM.pl / fot. Instagram Sobota 18.04.2020