Kate Upton w Sport Illustrated!

Ładnych blondynek z dużym biustem jest całkiem sporo, ale Kate Upton miażdży je wszystkie! Oto filmik, który udowadnia, że Kate jest nie tylko nieziemsko seksowna, ale też urocza i zabawna jak diabli! Kochalibyśmy!

Kate Upton w Sport Illustrated

Kate Upton to zdecydowanie jedna z naszych ulubienic. Jednak choć jej boskie kształty znają wszyscy koneserzy kobiecego piękna, nie wszyscy wiedzą, że jest ona także szalenie zabawna i niezwykle urocza. Kate ma nie tylko duży biust i zgrabne pośladki, ale także ogromny dystans do siebie, niesamowite poczucie humoru i energię, jakby wypiła cysternę napoju energetycznego. Za kulisami sesji do Sport Illustrated 2014 udowadnia, że inne modelki nie dorastają jej do pięt.

Co ciekawe Kate nie jest za bardzo lubiana w środowisku topmodelek, bo uważają ją za... grubaskę! Podobno za kulisami pokazu Victoria's Secret koleżanki z branży nazwały ją "grubą świnią", która nie ma szans w zawodzie modelki. Na szczęście przeciwnego zdania są fotografowie i całe ekipy, które miały okazję z nią współpracować. Poza tym, Kate nie tylko bierze udział w reklamach bikini i gorących sesjach w magazynach dla panów, ale jej zdjęcie pojawiło się nawet na okładce Vogue'a! Czy trzeba lepszej rekomendacji dla tej modelki? Jak dla nas wszystkie zawistne, płaskie szkieletory mogą się schować!Dodał(a): BJ, fot. Youtube Czwartek 08.05.2014