Kate Upton w bieliźnie Jenna Leigh

Kate Upton w zmysłowej bieliźnie. Ta dziewczyna wyglądałaby dobrze nawet w stroju ludowym z Mazowsza!
kate-upton-JL.jpg

21-letnia amerykańska modelka jest jedną z najbardziej pożądanych kobiet na świecie. Jej naturalne i krągłe kształty żądzą wszędzie. Kate Upton ma wymiary 84-63-92 i wzrost 178 cm, a mimo to jest rozchwytywana zarówno do sesji zdjęciowych, jak i na wybiegach modowych.

kate-upton-jll2-013.jpg
Pojawiała się w najważniejszych magazynach modowych, lajfstajlowych i męskich. Wystarczy wymienić Vogue, Sports Illustrated, GQ, Harper`s Bazaar, Vanity Fair, pojawiała się również w sesjach CKM.  Kate Upton miała nawet sesję w warunkach zerowej grawitacji.

kate-upton-jll2-020.jpg
Sympatyczna laska, która wygląda jak dziewczyna z sąsiedztwa, nie prowokuje skandali, nie prowadzi burzliwego życia. Robi swoje i świetnie na tym wychodzi. Wizerunkowo i finansowo.

kate-upton-jll2-022.jpg
Tymczasem odgrzebaliśmy jej zdjęcia z katalogu Jenna Leigh – producentki seksownej bielizny, która jeszcze lepiej uwydatnia kształty Kate Upton. W tych strojach, amerykańska supermodelka robi na nas równie duże wrażenie jak w mokrym podkoszulku.

kate-upton-jll2-023.jpg
Zmysłowe stylizacje koją rozkołatane nerwy i pomagają na chwilę wyciszyć się. Zapomnij o papierosie na uspokojenie. Sesja z Kate jest o wiele zdrowsza. Wpatruj się w krągłości i oddychaj głęboko.


kate-upton-lingerie-02.jpg
kate-upton-jll2-024.jpg
kate-upton-lingerie-05.jpg
kate-upton-lingerie-10.jpg
kate-upton-lingerie-12.jpg


Dodał(a): pinky / fot.: Jenna Leigh Wtorek 29.04.2014