Kate Kirienko – panieneczka z ogródeczka

Najbardziej fotogeniczna pupa w internecie. Tak określili tę gorącą Rosjankę samozwańczy eksperci, którzy obserwują jej profil na Instagramie. Sprawdziliśmy to i jako specjaliści od tyłeczków, przyznajemy im rację.

Podczas poszukiwania najseksowniejszych dziewczyn na Instagramie często natrafiamy na laski z fajnymi tyłkami, ale to, co napotkaliśmy na profilu Kate, przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. Dół pleców tej Rosjanki wygląda, jakby wyrzeźbił go sam Michał Anioł. Z pewnością szczęśliwiec, który stanie u jej boku nie będzie potrzebował poduszki do spania, bo wystarczy, że położy głowę na tym cudnym tyłeczku.

Kate urodziła się 13 października 1991 w Krasnojarsku na Syberii w Rosji i z pewnością jest najgorętszym punktem w tej zimnej krainie. Choć w sieci błyszczy swoją pupą, to z buźki wygląda na nieśmiałą i grzeczną dziewczynkę. W sumie coś w tym jest, bo obserwując, jak zajmuje się swoim ogródkiem trudno nie odnieść wrażenia, że w rzeczywistości jest bardzo grzeczna, a roznegliżowane fotki mają jedynie sprawiać pozory.

Jeżeli sam jeszcze nie skosiłeś swojego trawnika i nie podciąłeś krzaczków, ta ślicznotka z chęcią w tym cię wyręczy:Dodał(a): CKM.pl / fot. Instagram Czwartek 18.06.2020