Kate England na plaży

Gdy miała 15 lat, straciła dziewictwo. Tak jakby. Bo gość, z którym miała uprawiać seks, miał olbrzymiego, jak jej się wtedy wydawało, penisa i bała się, że stanie się jej krzywda. Chłopak zaproponował więc seks analny, zapewniając że mniej zaboli. Zgodziła się.
Kate-England.jpg

Dlatego można mówić o utracie dziewictwa analnego. W tym samym wieku spróbowała seksu z dziewczyną. Zrobiła to z dziewczyną swojego kuzyna – do tej pory ma nadzieję, że sprawa nie wyjdzie na jaw. Spodobało się jej i jak sama mówi – stała się małą zdzirą. Dużo flirtowała, często umawiała się z facetami, jeszcze częściej z laskami.

Pracowała w przybytku ze striptizem, który w niektóre dni zamieniał się w klub swingersów. Tam często brała udział w orgiach, głównie z kobietami. I tak w wieku 21 lat miała „na liczniku” pół setki facetów i więcej niż drugie tyle kobiet. W międzyczasie studiowała.

Po obronie dyplomu, pracowała jako technik w przychodni rentgenowskiej. Jednak męczyły ją godziny pracy, zlewające się ze sobą nudne dni. Zaczęła więc pracę na pół etatu, dorabiając w międzyczasie organizowaniem erotycznych show na kamerkach. Podczas jednego z seansów wypatrzył ją porno skaut (tak, są takie zawody) i zaproponował pracę. Kate England (której prawdziwe nazwisko podobno jest długie, a imię brzmi jak rosyjskie była wniebowzięta. Mogła robić to, co uwielbia i brać za to pieniądze. Jej marzenie się spełniło.Tym razem Kate England smażyła swe krągłości na plaży w Miami ubrana w bikini, choć w pewnym momencie postanowiła opalać się topless. Choć chyba się trochę wstydzi obnażać, bo pieczołowicie zakrywa swoje piersi przed paparazzi.
Dodał(a): Adam Wawrzyniak / fot.: FameFlynet Wtorek 15.12.2015