Towarzyszka podróży Dana Bilzeriana

Jak powszechnie wiadomo Dan Bilzerian nie otacza się byle jakimi laskami. A jak sami widzicie, Kate Compton zdecydowanie do byle jakich dziewczyn nie należy. Wręcz przeciwnie, to istna klasa światowa.
FFN_cpmpton_082316_bacff_52153556_midres.jpg

Kate Compton to prawdziwie wybuchowa mieszanka hiszpańskiej, libańskiej i pochodzącej wprost ze słonecznej Kalifornii krwi, której gorący temperament powoduje, że tylko od samego patrzenia przyspiesza oddech, a czoło zraszają gęste krople potu. No ale w końcu mając takie „gorące” korzenie, nie można wyrosnąć na nikogo innego, jak tylko nieziemsko seksowną kobietę.

Uroki Kate uwydatniły się już, gdy miała 16 lat – to bowiem właśnie wtedy młodziutka Compton rozpoczęła swoją karierę modelki. Obecnie ma lat 24 i na swoim koncie dziesiątki seksownych zdjęć na okładkach prestiżowych magazynów oraz sesji bikini, w których swym boskim ciałem reklamuje skąpe kostiumy kąpielowe. Dwie z takich sesji możecie zobaczyć w naszym serwisie TUTAJ.

Ostatnio jednak seksowna Kate miała trochę przerwy od pracy i dołączyła do świty gorących lasek, towarzyszących Danowi Bilzerianowi w jego szalonym tournee po Europie. Choć tak naprawdę sami nie jesteśmy pewni czy faktycznie była to dla niej przerwa od pracy – w końcu u boku tego amerykańskiego playboya, jedynym obowiązującym strojem jest bikini (lub jego brak), a przecież dokładnie w to Kate ubrana jest na co dzień w swojej pracy.

Zaraz… a może praca modelki reklamującej stroje kąpielowe, to tak naprawdę wieczne wakacje? Kate w końcu nie wygląda na przemęczoną na żadnym z poniższych, bardzo gorących zdjęć.

Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. FameFlynet Środa 24.08.2016