Kat Torres czuje lato

Kat Torres, to dziewczyna, dla której nauczymy się języka portugalskiego (jej ojczysty), zdobędziemy wizę do Stanów Zjednoczonych (tam aktualnie mieszka) i uzyskamy stopień MBA (lubi mężczyzn wyedukowanych).
kat-torres.jpg

Sama zna trzy języki i kształci się w szkole aktorskiej. Jej marzeniem jest właśnie odgrywanie ról. Wiemy, gdzie ponosi Cię fantazja, czytając to sformułowanie, ale chodzi o kreacje artystyczne. W modelingu jest już bardzo rozpoznawalna ze względu na swoją oszałamiającą urodę i bajeczne kształty 86-58-86.

22-letnia Katiuscia Torres Soares – bo tak naprawdę nazywa się Kat – ma świetne geny i „na surowo” wygląda równie rewelacyjnie, jak podczas sesji zdjęciowych. Na swoich kontach w mediach społecznościowych wkleja fotki bez make upu, z dziwnymi minami oraz pozbawione seksownych stylizacji. Całość tworzy świetny obraz normalnej dziewczyny z sąsiedztwa, która chętnie obejrzy z Tobą mecz przed telewizorem, a jak zajdzie konieczność, pójdzie na wesele kuzynki.Kat Torres w wolnych chwilach ogląda kreskówki, ćwiczy jogę i oprócz tego, że na jej widok miękną kolana większości facetów, żyje normalnym życiem dwudziestolatki. Jest religijna i bardzo uczuciowa. Jej wzruszające pożegnanie mamy, która zmarła na raka w lutym tego roku, uwięziło nam na chwilę głos w gardle. Portugalska modelka zdecydowanie zasługuje na czołowe miejsce w naszym zestawieniu dziewczyn marzeń.

Dodał(a): Jan Rzeźnik / fot.: FameFlynet Poniedziałek 16.03.2015