Kara Del Toro - potęga krągłości

Gdy pojawiła się na tegorocznej premierze filmu „Undrafted" to ukradała show. Wszyscy patrzyli tylko w jej dekolt. Kara Del Toro lubi się nim chwalić.

Dziewczyna ma pupę, piersi, wszystko ma! Krągłości Kary Del Toro przyćmiły niedawno wdzięki Stelli Maxwell na pokazie Maxima, a gdy pojawiła się na premierze filmu „Undrafted” to nawet nasza polska Iza Miko stała jak wryta celując wzrokiem między dwie ponętne piersi Kary. Dziewczyno twoje 80D to magnes.

Instagram Kary jest jak dobry opiekacz, prezentuje piękną modelkę z każdej strony. A że ona nie najlepiej czuje się w ubraniach, to wszystko składa się na jeden z ciekawszych Instagramów jakie ostatnio widzieliśmy. Brawada jest taka, że nie tylko my zaliczamy się do stałych bywalców jej profilu na IG. Obok nas w jednym szeregu fanów zasiada jeszcze 450 tysięcy internautów. Sporo, ale takim kształtom należy się aplauz i miliona fanów.

Chcecie poznać Karę? Napiszcie do Elite Model Management z Los Angeles może podzielą się kontaktem. Tymczasem my dzielimy się zdjęciami pięknej modelki. Smacznego.


Dodał(a): Aleks fot.:/ instagram.com/karajewelll Piątek 09.12.2016