Kalifornijska dziewczyna - Rocky Barnes

Rocky Barnes jak przystało na kalifornijską dziewczynę lubi spędzać wolny czas na plaży i pokazywać się w bikini. I takie kobiety właśnie cenimy.

Widzieliście teledysk Justina Biebera do piosenki „Boyfriend”? Nie każemy wam ponownie słuchać kawałka, ale proponujemy rzucić okiem na wideo, ponieważ mogliście przegapić na nim kogoś, kogo przegapić nie warto. Mowa o Rocky Barnes, czyli rodowitej dziewczyny z Kalifornii i modelki stroi kąpielowych. Ikonami stylu są dla niej bliźniaczki Olsen, o których istnieniu wielu z nas już zapomniało, oraz Kate Moss, o której zapomnieć się nie da. Prócz pojawiania się i rozjaśniania teledysków gwiazd, kobieta prowadzi swojego bloga dotyczącego interesujących ją rzeczy. Pojawiają się na nim teksty podzielone na cztery kategorie: moda, podróże, lifestyle i sesje zdjęciowe. Ostatnia z wymienionych jest prawdopodobnie najciekawsza. Pozostałych nie zdążyliśmy przejrzeć, bo pochłonęło nas oglądanie jej zdjęć na plaży i w bikini.

Ale w sumie po co grzebać po sieci w poszukiwaniu jej strony, jak bardzo łatwo można podziwiać ją, na zdjęciach z jej profilu na Instagramie. Gdzie obserwuje ją 884 tys fanów. Liczbę tę trzeba zwiększyć i to bardzo. Zdecydowanie warta jest waszego śledzenia. Jak przystało na dziewczynę mieszkającą w Los Angeles potrafi rozpalić do czerwoności każdego, kto na nią spojrzy. Ma bardzo specyficzną urodę ze względu na swoje pochodzenie. Jest w połowie Filipinką, a w połowie Niemką. Do tego w związku z licznymi podróżami lubi przywozić różne pamiątki do domu ze zwiedzanych miejsc. Najdziwniejszymi rzeczami, jakie kiedykolwiek zabrała były 3, wyrzeźbione czaszki krów z Bali. Obojętnie skąd, my najchętniej zabralibyśmy ze sobą ją – Rocky Barnes.Dodał(a): Adam Nawrocki / fot.: https://www.instagram.com/rocky_barnes/ Poniedziałek 16.01.2017