Kaki West - seksowna prowadząca

Gdyby tak wyglądała polska prowadząca telewizje śniadaniową, producenci kawy nie zarobiliby w naszym kraju ani grosza
najseksowniejsze modelki


Kaki West to amerykańska modelka, aktorka i prezenterka. Na wybiegach pojawiła się zazdroszcząc swojej mamie Kate West, która również była modelką. Pierwsze występy zaliczyła w wieku 12 lat i tak już jej zostało na następne 20 lat. Zagrała w kilku filmach i serialach, ale to nie jest jej mocna strona, gdyż obsadzano ją zazwyczaj w rolach, które wpisywały się w jej urodę.

Jednak Kaki to również bystra i zadziorna prezenterka, która nie zadaje grzecznych pytań rodem z naszych `śniadaniówek`. Jej goście płci męskiej, onieśmieleni urodą panny West, wykładają się na najprostszych nawet pytaniach, jednak ona drąży tematy niczym Bogdan Rymanowski. I porównanie wcale nie jest nie na miejscu, gdyż ten blond anioł również maglował polityków i tematy z nimi związane. Jednak nasze ulubione relacje, to te z rezydencji Playboya. Szczerze powiedziawszy – nie wiemy o czym rozmawiają, według nas fonia mogłaby być wyłączona, ale dziennikarskiego polotu nie można jej odmówić.

Wracając do tego co powierzchowne – Kaki to utytułowana modelka. Na swoim koncie ma kilka tytułów miss. Pojawiała się też na kilkunastu okładkach najbardziej znanych magazynów męskich na świecie, w niezliczonych projektach modowych, a także charytatywnych. Pomaga w zbiórkach dla rodzin weteranów wojennych i wspiera organizacje broniące praw zwierząt.

Jak bardzo wzrosłyby słupki oglądalności programów publicystycznych i debat politycznych w Polsce, gdybyśmy mieli takie prowadzące…Dodał(a): gianni Wtorek 02.10.2012

Komentarze

Wszystkie komentarze (4)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
slidersy (2012-10-03 10:59:21)
Producenci kawy faktycznie by zbankrutowali bo facetom oczy otworzyły by się bez kawy , a z taką prowadzącą zaczął bym oglądać poranne programy w tv Zgłoś naruszenie
walus17 (2012-10-03 10:33:34)
Niezła "maszyna" Zgłoś naruszenie
dr Jones (2012-10-03 04:13:29)
Bardzo seksowna Zgłoś naruszenie
xMxmar (2012-10-03 01:40:05)
alez od ciebie emanuje sexy rzadza Zgłoś naruszenie
Komentarze (4)