Julianne Kissinger – całuśna seksbomba

Wyzywająca, bezwstydna, a do tego cholernie seksowna. Taka według nas w trzech słowach jest Juli. Ostatnio poprosiła swoich fanów, żeby opisali ją przy użyciu trzech emotek. W komentarzach zawrzało.
Wyświetl ten post na Instagramie.

Happy Saturday 😜

Post udostępniony przez Julianne (@juli.annee)


Julianne urodziła się 9 października 1992 roku w Stockton w Kalifornii, ale jest pochodzenia portugalskiego i niemieckiego. Jednak patrząc na tę ślicznotkę od razu widać, że urodę zawdzięcza raczej portugalskim korzeniom. Jako nastolatka uczęszczała do Palomar College.

Niedługo po ukończeniu szkoły w wieku 19 lat zaszła w ciążę. Nie żyje jednak w związku z ojcem dziecka, więc chętni panowie mogą z powodzeniem zgłaszać się do tej seksbomby, żeby pomóc wychowywać jej córeczkę Kyliannę, którą traktuje jak małą księżniczkę.

Żeby zapewnić jej radosne dzieciństwo, zatrudniła się na pełen etat jako menedżer w sklepie z mrożonymi jogurtami Forzen. Pracowała tam, dopóki nie znalazła lepszej opcji – pokazywanie swojego seksownego ciała na Instagramie. Wystarczyło kilka postów, żeby dostrzegły ją męskie magazyny.

Trafiła na okładki Maxima, Swimsuit Illustrated, a także była modelką Playboya. Jednak największe wrażenie robią jej fotki na Instagramie. Niedawno pod jedną z nich poprosiła swoich fanów, żeby opisali ją za pośrednictwem trzech emotikonek. Nie trudno domyślić się, jakie były odpowiedzi facetów.

Zobacz galerię tej seksbomby:


Dodał(a): CKM.pl / fot. Instagram Czwartek 17.09.2020