Julia Yaroshenko – ognista piękność

Julia pochodzi z Moskwy. Lubi wykorzystywać swoje ciało jako zmysłową formę sztuki. Przeglądając jej profil, na pewno zobaczysz, że wkłada 100% emocji do swoich sesji i ma wiele do zaoferowania.

Julia na samym początku chciała zostać blogerką podróżniczą. Na swoim głównym koncie na Instagramie wrzucała głównie zdjęcia pokazujące piękne miejsca z całego świata. Jednak jej obserwatorzy dostrzegli większy urok w samej fotografce.

Największą uwagę przyciągają jej złocisto-czerwone włosy i piegi. Oczywiście nie można zapomnieć o wąskiej talii i pięknych piersiach. Julia sama przyznaje, że ma bardzo wyjątkowy i wyrazisty wygląd, który w każdej chwili może zmienić: “mogę przejść od słodkiego i niewinnego kotka do seksownego kociaka” – zapewnia modelka.Julia uwielbia podróżować po całym świecie i uczestniczyć w seksownych sesjach zdjęciowych, a przez to zadowalać swoich obserwatorów. Jej zdjęcia były wykonywane w Brukseli, Paryżu, Zurychu, Kopenhadze czy Sycylii. Jest też bardzo wyczulona na muzykę, która nadaje jej rytm podczas modelowania.

Wzrost: 158
Waga: 45
Kolor włosów: czerwony
Kolor oczu: zielony
Wymiary 86/57/86
Wiek: 26 lat

ZOBACZ GALERIĘ TEJ PŁOMIENNEJ ŚLICZNOTKI:
Dodał(a): CKM.pl / fot. Instagram Piątek 10.04.2020