Joselyn Cano – gorąca z natury

Z pochodzenia Meksykanka, z urodzenia – Kalifornijka. Ta dziewczyna nie mogła wyrosnąć na nikogo innego jak tylko na ultraseksowną laskę, która rozpali Wasze zmysły do czerwoności.

Z reguły stąpam twardo po ziemi i nie wierzę w nic takiego jak predestynacja ani tym bardziej w to, że nasze losy są zapisane w gwiazdach. Jednak przypadek seksownej Joselyn Cano zasiał we mnie pewne ziarno wątpliwości.

No bo czyż dziewczyna o gorącokrwistych, meksykańskich korzeniach, urodzona w równie gorącej Kalifornii nie jest w jakiś sposób przeznaczona, a wręcz skazana na to, by wyrosnąć na nieziemsko seksowną i oszałamiająco piękną modelkę? Moim zdaniem jest.I na całe szczęście swoje przeznaczenie wypełniła w stu procentach, stając się laską, o jakiej marzy każdy heteroseksualny facet. Idealne i jędrne piersi? Są. Sprężyste, krągłe i bardzo obfite pośladki? Jak najbardziej. Płaski brzuch? A jakże. Najlepiej będzie jak po prostu przemówią liczby – Joselyn ma wymiary 86-61-97.

A do tego wprost uroczą, delikatną i po prostu piękną buzię, która raczej przypomina twarz jakiejś księżniczki z dworu sułtana niż zwykłej dziewczyny. No i czasem widać w niej błyski latynoskiego temperamentu. Ideał? Prawdopodobnie tak.


I gdy niemalże dokładnie rok temu o niej pisaliśmy, jej konto na Instagramie miało 2,5 miliona obserwujących. W chwili powstawania tego artykułu, Joselyn ma już 6 milionów followersów. 3,5 miliona w rok? To chyba mówi samo za siebie. To co, gdy w przyszłym roku będziemy o niej pisać będzie już 10 mln? Pomożecie?
Dodał(a): Tomek Makowski/ fot.Instagram Piątek 12.08.2016