Jordan Carver - dziewczyna marzenie

U Jordan Carver dużo się dzieje, ale jedno pozostaje niezmienne – jej wymiary: 99-61-89 i miseczka GGG. Sprawdzamy, co dzieje się u jednej z naszych ulubionych modelek i fit lasek.
jordna-carver-otw.jpg

Stęskniliśmy się za Jordan Carver - jednej z najbardziej pożądanych lasek na Facebooku, więc zaglądamy do niej ponownie, a tam sporo się dzieje, a przynajmniej w kwestii ilości zdjęć. Bo seksowna modelka uwielbia dzielić się swoim szczęściem z innymi. Pokazuje nam też jak świetną pracę wykonuje nad swoim boskim ciałem. Laski zazdroszczą jej figury, choć 99-centymetrowego naturalnego (!) biustu już niekoniecznie, gdyż jednak jest to męczące fizycznie.


Ale 28-letnia Ina Maria Schnitzer, bo tak brzmi jej prawdziwe nazwisko, wysiłku fizycznego nie unika. Ostro ćwiczy, a przez ostatnie miesiące przygotowywała się do walki bokserskiej! Co prawda przegrała z rodaczką Melanie Mueller, ale udowodniła ogromną wolę walki, bo z niej i pracowitości znana jest w środowisku modelingowym i fitnessowym. Bo modelka wypuszcza do sieci filmiki instruktażowe, w których pokazuje jak wypracować sylwetkę, do której doszła ona. Jednak, dziewczyny, biustu do takiego rozmiaru nie wyćwiczycie – pokaźne piersi Jordan Carver są w 100% naturalne!

Obalamy również inny mit związany z Jordan Carver - ta modelka nigdy nie brała udziału w produkcjach porno!
Dodał(a): pinky / fot.: instagram.com/jordancarverofficial Wtorek 21.10.2014