Joey Fisher: dziewczyna z Boobpedii.

Niektórzy ludzie zasługują na wzmiankę w Wikipedii, Joey Fhisher wpisano do Boobpedii, encyklopedii piersi. Chyba domyślacie się dlaczego.


Nuts, to po angielsku orzeszki, a orzeszkami Anglicy nazywają to co my określamy mianem jaj. Jaj trzeba nie mieć żeby nie docenić Joey Fisher, jednej z gwiazd magazynu Nuts, słynnego z pokazywania kobiet w stylu Nude bez s!

Joey Fisher to dwudziestotrzyletnia modelka która, idąc za portalem Boobpedia jest szczęśliwą posiadaczką piersi o wymiarach 70 H. Przy wzroście nie przekraczającym znacznie 170 centymetrów to naprawdę spory wynik, zwłaszcza, że jak podaje portal: „Boobs: natural”. Jesteśmy pełni podziwu.Takie gabaryty na rynku modelek bieliźniarskich są jak obligacja i Joey wie jak tymi obligacjami obracać. Miłośnicy czasopisma Nuts mogli podziwiać młodą Walijkę na łamach ich ukochanego czasopisma już kilkukrotnie, a w internecie nietrudno znaleźć sporo nagrań z backstage'y tych sesji. Sami dobrze wiecie jaki portal dostarczy wam dodatkowych materiałów poglądowych na jej temat.

Na Instagramie jak to na Instagramie, nie zobaczymy pełni jej piękna, ale galerię możecie potraktować jak teaser, zapowiedź i zachętę do research, „na własną rękę”. Polecamy!  
Dodał(a): Aleks fot.:/ instagram.com/joeyf_ Poniedziałek 28.11.2016