Jessica Goicoechea – aniołek z Barcelony

Jessica urodziła się 22 listopada 1996 roku. Pochodzi z Barcelony w Hiszpanii. Jest nie tylko modelką, ale także projektantką. Posiada własną linię odzieży o nazwie Goi. Sławę zawdzięcza w dużej mierze Instagramowi, na którym śledzą ją miliony.

Już jako młoda dziewczynka interesowała się modą i to przesądziło o jej przyszłym fachu. Jednak po drodze napotkała sporo przeszkód. Przede wszystkim dla branży modowej nie była wystarczająco wysoka. Szkoda, że na początku nie odezwała się do nas, bo my lubujemy się drobnych kobietach – w końcu małe jest piękne.

Tak czy inaczej, udało jej się wybić ponad modelki, które przerastały ją jedynie wzrostem. Sama przyznaje, że spory udział w rozwoju jej kariery miał Instagram. Dzięki serwisowi zainteresowały się nią agencje modelingowe. Teraz podczas sesji zdjęciowych prezentuje swoje zgrabne ciało i piękną twarz z zielonymi oczami, pełnymi ustami i białymi ząbkami – to połączenie naprawdę przyciąga uwagę. 

Jej kariera wystrzeliła tak mocno, że współpracowała z takimi markami jak Rimmel London, Puma, Calvin Klein czy Victoria's Secret. Ostatecznie sama stała się właścicielką marki Goi zajmującej się produkcją odzieży i kosmetyków. 

Wzrost: 167 cm
Waga: 54 kg
Wymiary: 81-60-84

ZOBACZ TĘ ŚLICZNOTKĘ NA INSTA:


Dodał(a): CKM.pl / fot. Instagram Poniedziałek 11.05.2020