Jessica Cribbon – podwójnie seksowna Australijka

W imieniu podwójne „s”, w nazwisku podwójne „b”. Cóż, naszym zdaniem to nie może być więc przypadek, że rozmiar stanika Jessiki Cribbon to podwójne „D”.
FFN_cribbon_072716_bacff_52134359_midres.jpg

Ależ ta dziewczyna jest seksowna! Ależ ta dziewczyna jest seksowna! O, sorry, wybaczcie, trochę się nam tej „podwójności” udzieliło. Chociaż właściwie dwukrotne powtórzenie jednego zdania to i tak za mało, by w pełni oddać to, jak gorącą laską jest Jessica Cribbon.

Urodzona w odległym Perth w Australii już od małego pragnęła wyjechać do USA i tam zrobić karierę modelki i aktorki. Swoje dziecięce marzenia spełniła i obecnie osiadła w gorącym jak ona sama Los Angeles, gdzie ma pełne ręce roboty od propozycji sesji, które sypią się jedna za drugą.

Ale nic dziwnego, w końcu Jessica dysponuje naprawdę olśniewającą urodą, którą zawdzięcza nie tylko swojemu australijskiemu pochodzeniu, ale także (a może przede wszystkim) mieszance korzeni walijskich, rosyjskich, irlandzkich i żydowskich. Poza tym ta seksowna dziewczyna ma 30 lat, 165 cm wzrostu i niemalże idealne wymiary: 91-61-89. No i jak już wspomnieliśmy wcześniej – doskonałą miseczkę DD.


Liczne sesje, to jednak niejedyne zajęcie Jessiki – zdarza jej się też brać udział w licznych konkursach bikini lub piękności, jak choćby Miss Universum w 2009 roku. W przyszłości chciałaby także zostać aktorką. A wszystko to robi mimo uciążliwej choroby, jaką jest cukrzyca typu 1.

Nie dość więc, że piękna to w dodatku wytrwała i zmotywowana do osiągnięcia sukcesu. Z każdą chwilą Jessica Ribbon zaczyna podobać się nam coraz bardziej.Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. FameFlynet Czwartek 28.07.2016