Jessa Hinton - dziewczyna jak wino

Oszałamiające ciało, świetne proporcje oraz miseczka D zaprowadziły ją wprost do Hugh Hefnera. Naczelny docenił jej wdzięki i Jessa Hinton została Playmate lipca 2011 roku.
jessa-hinton-bikini.jpg

Zaglądamy do Jessa Hinton, by zobaczyć co słychać u naszego ulubionego Króliczka Playboya. Na jej profilach społecznościowych widać, że praca wre. Dziewczyna „nie kuca na robocie” i bierze udział w kolejnych sesjach zdjęciowych, gra w filmach i ostro rzeźbi swoje ciało w siłowni.

jessa-hinton-topless.jpg
I tak mimo 30 lat na karku, jej wymiary 86-64-89 robią z każdym miesiącem coraz większe wrażenie. Nic dziwnego, że miała epizod w „Słonecznym Patrolu”. Zagrała też małą rolę w serialu „Siódme niebo”, którego niekwestionowaną gwiazdą była Jessica Biel.


Jessica Lynn Hinton od zawsze była w formie – trenowała taniec, cheerleading i gimnastykę. Z ostatniej pasji musiała zrezygnować po kontuzji kostki. Jednak udzielała się jako trenerka i wspierała młodsze koleżanki.

Post użytkownika Jessa Hinton.

Obecnie pozuje w sesjach modowych. Ma w tym doświadczenie, bo po wybiegach chodziła od 18 roku życia. Projektuje też swoje ciuchy i prowadzi dorywczo programy telewizyjne. Według nas, najfajniejszym zajęciem Jessa Hinton, jest aktualizowanie swoich profili w internecie.

Post użytkownika Jessa Hinton.

Post użytkownika Jessa Hinton.

Post użytkownika Jessa Hinton.

Post użytkownika Jessa Hinton.
Dodał(a): pinky / fot.: facebook.com/JessaHinton Środa 20.08.2014