Jennifer Bambi - nie taka niewinna sarenka

I weź się człowieku nie zakochaj... Bambi to dziewczyna kipiąca seksapilem, erotyzmem, zmysłowością, ale wszystko dawkuje w wysmakowany i odpowiednio podany sposób. I choć jej pseudonim jest dość niewinny, modelka ma na koncie małe grzeszki.
jennfer-bambi.jpg

Ale kto ich nie ma?! Wszyscy popełniamy błędy, choć ten Jennifer Jayleen Martinez, znanej również jako Bambi, jest mocno niechlubny i zgłaszamy się na ochotników do wymierzenia jej kary w postaci soczystych klapsów. W jednym z filmików przyznaje się do prowadzenia auta pod wpływem alkoholu. A robi to w wideo, w którym przyznaje się do kolejnej takiej sytuacji, którą jednak w odpowiednim momencie przerwała policja wezwana przez...nią samą. Po kłótni z przyjacielem wsiadła pijana do samochodu, ale zadzwoniła za chwilę po stróżów prawa. Gdy przybyli na miejsce, ona odjeżdżała. Natychmiast wysiadła z pojazdu i wyrzuciła kluczyki w krzaki, oddalając się. Tym razem jej się upiekło.

Jednak ta niewinnie wyglądająca sarenka najprawdopodobniej przerobiła już okres młodzieńczego wariactwa i głupich pomysłów, bo znów skupia się na swojej karierze. Występowała w teledyskach hip hopowych, w magazynach męskich, a teraz ma dużo zleceń reklamowych.Jej konto na instagramie to nie tylko kopalnia gorących zdjęć, na których Jennifer Bambi Martinez pozuje topless lub całkowicie nago. Znajdziesz tam również inspirujące cytaty, z którymi w pełni się zgadzamy.

27-letnia modelka i wokalistka ma niezwykle apetyczne ciało o wymiarach 84-64-89 (miseczka C) oraz prześliczną buzię, która przykuwa nasz wzrok hipnotyzuje na cały dzień. Za każdym razem, gdy robimy o niej materiał, zakładka z jej zdjęciami jest otwarta do momentu wyłączenia komputera. Taka świetna sarenka!
Dodał(a): Adam Wawrzyniak / fot.: FameFlynet Środa 24.02.2016