Seksowna pani sędzia

Nic dziwnego, że piłka nożna to ulubiony sport każdego mężczyzny. W końcu to nie tylko wielkie emocje, ale także piękne i seksowne kobiety zasiadające na trybunach lub, jak w tym przypadku, biegające po murawie z gwizdkiem sędziowskim.

Kiedyś, jako mały chłopiec, trenowałem piłkę nożną. Wtedy jednak wszystkie moje mecze sędziowane były przez podstarzałych i łysiejących trenerów lub jakiś brzuchatych amatorów z okolicznej szkoły. Wówczas nie miało to dla mnie większego znaczenia, jednak gdybym wtedy wiedział, że kilkanaście lat później arbitrem w meczach mogą być tak seksowne laski jak Jekaterina Kostjunina, to zostałbym na pewno zawodowcem. I z pewnością chciałbym grać w lidze rosyjskiej.

Ponieważ to właśnie w trzeciej lidze mężczyzn w strefie syberyjskiej u naszych wschodnich sąsiadów, pośród 22 spoconych facetów biegających za piłką, z gracją porusza się wspomniana pani sędzia i bacznym okiem czuwa, by przepisy gry w futbol były przestrzegane (choć wątpię, by w jej obecności ktokolwiek interesował się piłką nożną).

Jekaterina Kostjunina ma ledwie 21 lat i jest dopiero na początku swojej sędziowskiej kariery. Poza meczami trzeciej ligi facetów, sędziuje też w pierwszoligowych spotkaniach pań, a także sama aktywnie kopie piłkę. Poza tym jest studentką pedagogiki i przede wszystkim seksowną laseczką, która zdobywa wielką sławę na Instagramie. Choć co prawda w tej chwili ma jedynie 10 tys. obserwujących, to sądzę, że bardzo szybko się to zmieni, jako że obecnie piszą o niej wszystkie największe serwisy świata.

Gdy zobaczycie te zdjęcia, to sami się przekonacie, dlaczego. A i przy okazji pewnie staniecie się fanami trzeciej ligi syberyjskiej.


Dodał(a): Tomek Makowski/ fot.Instagram Wtorek 04.10.2016