Jaylene Cook – piękność z krańca świata

Pewnie nigdy nie byliście w Nowej Zelandii. Nie martwcie się, my też nie, ale od czego mamy Internet? Dzięki niemu możemy ominąć wszystkie nieciekawe rzeczy związane z tym krajem i od razu przejść do sedna, czyli do jego seksownych przedstawicielek. A konkretnie do jednej.

Na dzisiejszą wycieczkę po Nowej Zelandii zabierze Was jedna z najseksowniejszych kobiet, które zamieszkują ten odległy kraj. Oto Jaylene Cook, 24-letnia nowozelandzka piękność, której wdzięki sprawiają, że facetom od Wellington po Los Angeles przyspiesza puls, a oczy zaczynają świecić się blaskiem pożądania.

No ale nic dziwnego, bo Jaylene to zdecydowanie zjawiskowa kobieta. Jej największymi atutami są ciemne, gęste i kręcone włosy, które tylko czekają żeby je przeczesać; poza tym boskie, seksowne i jędrne ciało i uśmiech, przez który Wasze kolana najprawdopodobniej się ugną. Poza tym modelka ma w sobie sporą nutę szaleństwa – lubi na przykład jazdę na deskorolce z dmuchawą do liści służącą jako „dopalacz”.

Na co dzień możecie zobaczyć Jaylene jak pręży swe wdzięki do obiektywów aparatów najlepszych fotografów magazynów MAXIM czy Glamour. Poza pracą również lubi prężyć swoje seksowne ciało, z tym że na plaży lub na dziobie jachtu, najlepiej żeglującego po gorących wodach Pacyfiku.

Jeśli więc chcielibyście poczuć nutkę egzotyki bez ruszania się z fotela przed komputerem, to kliknijcie w poniższą galerię, a Jaylene zabierze Was w rajską podróż, jakiej jeszcze nie doświadczyliście.
Dodał(a): Tomek Makowski/ fot.Instagram Piątek 10.06.2016