Jasmine Tosh – seksowna podróżniczka

Ta dziewczyna ma fioła na punkcie podróży, przez co też nie ma stałego miejsca zamieszkania. Ona raczej pomieszkuje w różnych miejscach, a „dom” to dla niej pojęcie tymczasowe, odnoszące do miejsca w którym aktualnie przebywa. My zaś moglibyśmy jechać z nią i na drugi koniec świata.

Marzyliście kiedyś o tym, by zwiedzić cały świat? Pewnie tak, chyba każdy jako dziecko miał takie plany. Można by więc powiedzieć, że Jasmine Tosh żyje dokładnie takim marzeniem. Co trochę w innym mieście, co trochę w innym kraju. Tu Paryż, tam Londyn, w weekend Nowy Jork a za chwilę Dubaj. Urodziła się natomiast w Los Angeles, skąd przeprowadziła się do Miami i to właśnie tę metropolię obecnie nazywa domem. W najbliższej przyszłości planuje jednak wyprowadzkę do Mediolanu.

Powiecie pewnie: co to za podróżniczka, co to jeździ tylko po największych metropoliach świata, pomieszkuje w drogich hotelach i nie zbacza z utartych ścieżek. Okej, przyznajemy, że to może być pewna nieścisłość, ale szczerze, jakoś nas to specjalnie nie obchodzi.

Po pierwsze dlatego, że Jasmine jest nie tylko podróżniczką, ale także modelką i blogerką modową. A jako że jej kreacje są raczej z tej wyższej półki, wobec tego zrozumiałe jest, że będzie je prezentować w równie prestiżowej scenerii.Jednak już pomijając kwestię jej pomysłu na życie: po prostu spójrzcie na nią. To naprawdę piękna, doskonale wyposażona i boska dziewczyna z klasą, z którą można by jechać na drugi koniec świata. I sami zresztą przyznajcie: wolelibyście spędzać z nią noce w dżungli czy może na przytulnym łóżku hotelowym?
Dodał(a): Tomek Makowski/ fot.Instagram Środa 21.09.2016