Hipnotyzująca laska - Jaclyn Swedberg

Zahipnotyzuje Cię uroczą buzią i świdrującym spojrzeniem. Jeśli to nie zadziała, Twój wzrok i tak zjedzie niżej, a tam już przepadniesz i ockniesz się za dobrych parę chwil.

W 2011 roku jako 20-latka wdarła się na rozkładówkę amerykańskiego Playboya i wzbudziła taki zachwyt wśród redaktorów i czytelników, że w przyszłym roku przyznano jej tytuł Playmate Roku 2012.

W modelingu na wielką skalę zadebiutowała w Playboyu w 2011 roku jako 20-latka. Zrobiła takie wrażenie na czytelnikach i redaktorach, że rok później była już Playmate Roku. Na nas również Zrobiła olbrzymie wrażenie, dlatego ilekroć wpada nam w ręce gorąca galeria zdjęć Jaclyn Swedberg, od razu dzielimy się nią z Wami.

Oszałamiające wymiary Jaclyn Swedberg 86-64-89 w połączeniu z miseczką D i drobną budową ciała dają zapierającą dech w piersiach całość. Ale jej krągłości to nie jedyny aspekt jej fizyczności, który Cię zahipnotyzuje. Jej brązowe oczy i przeszywające spojrzenie sprawiają, że przejrzysz jej galerię.A tam znajdziesz Jaclyn w przeróżnych stylówach. I w każdej wygląda bosko. Dlatego zatrudniana jest do wielu kampanii reklamowych, bez względu na firmę zatrudniającą ją. Ta dziewczyna po prostu przyciąga wzrok, facetów, kobiet też. Jedyne co każe nam odwrócić wzrok z jej udziałem, to filmy, w których zagrała. Drobne rólki, epizody, ale bardzo mizerne. Ale biorąc pod uwagę pracowitość i zapał amerykańskiej modelki, zakładamy że jej gwiazda dopiero rozbłyśnie na wielkim ekranie.

Sama siebie określa psią mamą, ale MILFą jeszcze nie jest. Choć ma faceta, więc w każdej chwili może się to zmienić. To trener personalny, który dba o jej formę, więc może niech tak zostanie.
Dodał(a): Adam Wawrzyniak / fot.: instagram.com/jaclyn_swedberg Piątek 09.09.2016