Jaclyn Swedberg – rączki na kołdrę!

Spróbuj obejrzeć tę galerię zdjęć Jaclyn Swedberg trzymając ręce na myszce(do komputera) lub na swoim urządzeniu mobilnym... Playmate Roku, której kształty, zmysłowość, seksapil z trudem utrzymują nas z dala od grzechu!


W kwietniu 2011 roku jako 20-latka wdarła się na rozkładówkę amerykańskiego Playboya i wzbudziła taki zachwyt wśród redaktorów i czytelników, że w przyszłym roku przyznano jej tytuł Playmate Roku 2012. Drobniutka Amerykanka (ma 168 cm wzrostu i waży zaledwie 48 kg) już takich drobniutkich kształtów nie ma. Idealnie komponujące się z miseczką D wymiary 86-64-89 przyprawiają o zawrót głowy. Mimo pokaźnych piersi, gwarantujemy Ci, że tym razem dziewczyna – mimo skąpego ubioru – zahipnotyzuje Cię wzrokiem. Brązowe oczy Jaclyn Swedberg przyciągają uwagę niemniej niż jej piersi.

Do tego Playmate wygląda świetnie w każdej stylizacji. I nie ma znaczenie, czy będzie to kostium kąpielowy, suknia wieczorowa czy przepocony dres – ona zawsze wygląda świetnie. Dlatego jest wziętą modelką, która stoi za licznymi kampaniami modowymi. Do tego próbuje swoich sił w filmie, jak wiele modelek, ale powiedzmy, że jej filmografię pominiemy i poczekamy aż zagra w czymś poważnym.Tymczasem chętnie będziemy przeglądać jej profil instagramowy, który naszym zdaniem jest niedoszacowany. Dziewczyna ma 690 tysięcy obserwujących jej konto, a powinna mieć kilka milionów. Najważniejsze jednak są zdjęcia, które tam wrzuca. Ponad 2000 fotek, z czego większość pokazuje Jaclyn Swedberg w naturalnym środowisku – topless, w bieliźnie, skąpych ubraniach.

I DRUGA DZIEWCZYNA, KTÓREJ MAŁO KTO BY SIĘ OPARŁ

Wcześniej była prawniczką, a teraz... Sami sprawdźcie !

Opublikowany przez Esquire Polska na 16 maja 2016Dodał(a): Adam Wawrzyniak Środa 18.05.2016