Jaclyn Swedberg – przy niej nie musisz się bać

Chciałbyś być z taką laską? Jej rada dla ciebie to “Załatwiaj z sukcesem wszystkie swoje sprawy, dbaj o siebie, miej wystarczające poczucie humoru, żeby ją rozśmieszyć i znaj swoją wartość”.

Jaclyn urodziła się 14 sierpnia 1990 roku w San Pedro w Kaliforni. Ta ślicznotka była Playmate roku 2012, ale uroda w jej przypadku to nie wszystko. Spora część modelek zapytana o to, jakie jest jej ulubione zajęcie, odpowiada, że podróże lub fitness.

Ta Playmate zdecydowanie woli czytać książki. Jeśli jeszcze boisz się ciemności, przy tej dziewczynie mógłbyś spać spokojnie. Gatunkiem, po który sięga najczęściej, są… horrory! Z kolei jej ulubiony autor to Jack Killborn.

Mimo że lubi mroczne książki, jest bardzo wesołą osobą. Sama głośno przyznaje, że w facetach najbardziej podnieca ją, gdy potrafią ją rozśmieszyć.

Tytuł Playmate otworzył przed nią wiele opcji kariery. Wzięła udział w kampanii Harleya Davidsona oraz różnych programach telewizyjnych przyciągając swoją urodą wielu facetów przed ekrany telewizorów. Zagrała także w filmie, który był oczywiście horrorem.

Zobacz tę nieustraszoną Playmate:Dodał(a): CKM.pl / fot. Instagram Poniedziałek 22.06.2020