Isabelle Lee - czerwień, słodycz i krokodyl

Ulubiony kolor Isabelle to czerwień. Często powtarza, że nosząc czerwoną bieliznę czuje się naprawdę seksowna. A nas rozpala… do czerwoności.

Gorąca modelka urodziła się w Canberrze, ale dzieciństwo spędziła na wyspie Elcho. W jednym z wywiadów opowiedziała, że jako dziecko poszła z przyjaciółmi na plażę i zobaczyła, że w zaroślach coś się porusza. Szybko zlokalizowała stworzenie, które okazało się malutkim krokodylem. Jedyne czego chciała w tym momencie, to zabrać go zesobą  do domu.

CZYTAJ TAKŻE: KATIE BELL - AMERYKA WYZWOLONA 

Dopiero po latach zreflektowała się, że nieopodal musiała przebywać krokodyla mama, która zapewne nie byłaby zachwycona takim obrotem sprawy. Isabelle owinęła zwierzę w t-shirt i następnego dnia wzięła je do szkoły.

Tak jak krokodyla owinęła w swoje ubranie, tak mężczyzn owija sobie wokół palca. Jej ideał ma ją traktować jak królową i uważnie słuchać.

Jej wymarzona randka to kolacja połączona z filmem. Isabelle uwielbia zajadać się truskawkami maczanymi w Nutelli i twierdzi, że nie miałaby nic przeciwko użyciu czekoladowego kremu w nieco inny sposób.Dodał(a): CKM.PL / fot. Instagram Piątek 26.06.2020