Isabella Worlock - brzydkie kaczątko

W szkole śmiano się z niej, że jest brzydka, bo jej cerę pokrywał paskudny trądzik. Dziś Isabella Worlock podbija świat w roli gorącej modelki. Po zakompleksionej nastolatce nie ma już śladu!

rwerwrw.jpg

Patrząc na aktualne zdjęcia seksownej modelki - Isabelli Worlock, aż trudno uwierzyć, że w szkole śmiano się z niej, że jest brzydka. Jako nastolatka miała duże problemy z trądzikiem, nie nosiła makijażu i nie przepadała za krótkimi spódniczkami. Dzisiaj ma 19 lat i zachwyca seksapilem, którego szkolne "koleżanki" mogą jej tylko pozazdrościć.

So this is why I was in ibiza 󾍇

Posted by Isabella Worlock - Model on 5 lipca 2015

"Codziennie czymś we mnie rzucano. Czasami monetami albo jedzeniem, tylko po to, bym poczuła się poniżona. Mówiono, że moje usta wyglądają jak bekon, choć nie wiem skąd się to wzięło - przecież bekon nie ma żadnych pęcherzy. Miałam całkiem poważny trądzik na górnej wardze i w okolicach ust (...) Czas szkoły był dla mnie przez to bardzo trudny. Często opuszczałam z tego powodu zajęcia. Spoglądałam wtedy na swoje zdjęcia i myślałam: to mogłoby być szczuplejsze, to też. Nie lubiłam swojego wyglądu".

Bit of an old one here 󾔏

Posted by Isabella Worlock - Model on 19 grudnia 2014

Dziś po dawnej, zakompleksionej nastolatce nie ma już śladu. Izabella odnosi sukcesy w modelingu, bierze udział w reklamach, a jej zdjęcia zdobią popularne czasopisma (jak chociażby męski magazyn "ZOO"). Poza tym urodziwa blondynka tryska optymizmem, pewnością siebie i chce inspirować także inne dziewczyny niezadowolone ze swojego wyglądu.


"Chcę pokazać wszystkim kobietom, że znęcanie się nad innymi nie powinno być akceptowane. Chciałabym być autorytetem dla młodych dziewczyn i jeździć po szkołach, opowiadając o swojej historii (...) Chciałabym, aby szkoły inaczej podchodziły do tematu prześladowań. Prześladowcy powinni myśleć więcej o wpływie ich zachowania na psychikę osób prześladowanych".

 


 


Dodał(a): Bartosz Joda, fot. FB/Isabella Worlock Środa 05.08.2015