Ideał w bikini - Sierra Skye

Ma zaledwie 22 lata, a pokazując się w strojach kąpielowych podbiła serca ponad czterech milionów osób. Nic dziwnego. Sierra Skye ma idealne ciało, którym lubi się chwalić.


Sierra Skye naprawdę nazywa się Sierra Egan. Jej ulubionym zajęciem jest chodzenie po plażach i prezentowanie swoich wdzięków w skąpym bikini. Patrzymy na nią i aż zapiera nam dech w piersiach. Ta dziewczyna wie w jaki sposób zwrócić naszą uwagę. Na zdjęciach często eksponuje swoje jędrne i obfite pośladki, z których jest ewidentnie dumna. Ba, pokazuje jak należy ich używać w licznych filmikach z twerkowaniem. Te wideo zatrząsną waszym światem.

Urodziła się w 1995 roku i wychowała w jednym z najbardziej słonecznych stanów, bo w Kalifornii. W jej żyłach płynie krew zarówno włoska, jak i rdzennych Amerykanów. Nic więc dziwnego, że jest taka gorąca i szybko przykuła uwagę firm, produkujących bikini. W każdym z prezentowanych strojów kąpielowych prezentuje się znakomicie. Głównie pozuje dla marki Boutinela. Lepszej powierzchni reklamowej dla tak skąpych ubrań, nie moglibyśmy sobie wyobrazić.

I chociaż patrząc na nią uważamy, że jest perfekcyjna, to musimy również poinformować o jej wadach, niewidocznych na pierwszy rzut oka. Otóż, ten ideał jest już zajęty. Sierra ma chłopaka Romana Palumbo, z którym czasami nagrywa filmiki, żeby je potem umieścić na mediach społecznościowych. Niewymownie mu zazdrościmy i chętnie zamienilibyśmy się z nim miejscami na jedną noc. A skoro nie możemy tego zrobić, będziemy bez przerwy przeglądać jej fotki, na których jest sama ze swoimi pośladkami.

Dodał(a): Paweł Zieleń / fot.: https://www.instagram.com/sierraaaskyee/ Sobota 14.03.2020