Hipnotyzująca Iryna Ivanova

Gdy weszliśmy na profil Iryny na Instagramie to jakbyśmy znaleźli się w raju. Nie byliśmy w stanie oderwać oczu od żadnego jej zdjęcia, a każde kolejne powodowało jeszcze większy zachwyt. Dlatego też z największym trudem wybraliśmy tych kilka fotek żeby się nimi z Wami podzielić, choć równie dobrze moglibyśmy wkleić tu jej cały profil.

Iryna Ivanova to jedna z najseksowniejszych Słowianek jakie zobaczycie w swoim życiu. Urodzona w Woroneżu w Rosji, bardzo wcześnie przeniosła się z rodziną do usytuowanej na Krymie Teodozji (swoją drogą to chyba ze względu na Irynę Putin zaanektował Krym), by później wyemigrować do Stanów Zjednoczonych. Tam też rozpoczęła swoją karierę modelki, ale i skończyła studia.

Bo nie wiemy czy wiecie, ale Iryna jest nie tylko przepiękną modelką, ale także bardzo inteligentną dziewczyną. W USA ukończyła bowiem uniwersytet i zdobyła tytuł MBA. Ponadto jest także zawodową tłumaczką z ukraińskiego i rosyjskiego, a jej głównym hobby są szachy! Dlatego też nie działają na nią tanie chwyty i podrywy, a u facetów ceni przede wszystkim inteligencję, szczerość i pracowitość.

Jednak poza umysłem Iryna ćwiczy także swoje nieziemskie ciało (wymiary 81-64-89, miseczka DD), by niezmiennie perfekcyjnie prezentowało się na okładkach najbardziej prestiżowych magazynów dla panów, takich jak różne światowe wydania Playboya.

Spójrzcie więc na poniższą galerię i przekonajcie się co mamy na myśli pisząc o Irynie, że jest hipnotyzująca. Tylko uwaga, bo naprawdę nie da się od niej oderwać wzroku.  
Dodał(a): Tomek Makowski/ fot.Instagram Wtorek 13.09.2016