Gorącokrwista Hiszpanka – Eva Padlock

W żyłach tej dziewczyny płynie najgorętsza z możliwych krwi – hiszpańska. Przez to od samego patrzenia na seksowną Evę i nam robi się gorąco. Mimo że siedzimy w klimatyzowanym biurze i jest środek września.

Piękna Eva Padlock urodziła się w gorącej jak ona sama Barcelonie i choć z pewnością w życiu byście nie powiedzieli, ma aż 33 lata. To znaczy nie aż, bo naturalnie nie uważamy, że to dużo, ale na pierwszy rzut oka dalibyśmy jej przynajmniej 10 lat mniej. A to świadczy jedynie o tym, że Eva ma piękno w genach, a pozytywne nastawienie do życia tylko je umacnia.

Jednak nie tylko my doceniamy urodę doskonałej Evy. W swojej karierze gościła już na okładkach magazynów „Sports Illustrated” czy „Thrill Bender”, a na swoim Instagramie ma prawie 300 tys. followersów. Ci są zresztą z pewnością zachwyceni tym, że Eva niewiele sobie robi z zasady „zero nagości” i balansuje po bardzo cienkiej granicy tego co wolno na Insta, co zresztą musi ostro wkurzać adminów portalu. Na szczęście na naszym portalu sami sobie jesteśmy adminami i nikt nam nie będzie mówił, że trochę więcej nagiego ciała to coś złego.Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. instagram.com/evapadlock/ Środa 13.09.2017