Gorące kadry z Kate Bock [wideo]

Kate Bock to gorąca Kanadyjka, która od trzech lat regularnie współpracuje z magazynem Sports Illustrated Swimsuit. Jak widać w gorących ujęciach sprawdza się idealnie, o czym najlepiej świadczy fakt, że magazyn wypuścił kolejne wideo z jej udziałem. Tytuł "najseksowniejsze ujęcia" zdecydowanie nie jest przypadkowy!

edwdefrtg.jpg

Od kiedy Kate Bock została okrzyknięta przez Sports Illustrated Swimsuit mianem "Rookie of the year 2013", pojawia się w tym magazynie regularnie każdego roku. Seksowna Kanadyjka tak bardzo spodobała się ekipie czasopisma i jego czytelnikom, że w tym roku wypuszczono już nawet drugie z kolei wideo z jej udziałem. Jego twórcy zapewniają, że są to "najseksowniejsze ujęcia" z urodziwą blondynką, a my nie śmiemy podważać tej opinii.

Piękna modelka ma 177 cm wzrostu, bardzo apetyczne ciało, które doskonale podkreślają kostiumy kąpielowe oraz duże, błękitne oczy i słodki uśmiech. Jak dla nas, tyle wystarczy, by stracić dla niej głowę.Dodał(a): Bartosz Joda, fot. FameFlynet Piątek 25.09.2015