Gorące Gify z Katy Perry

Katy Perry to typowa kalifornijska dziewczyna. Odkąd świat o niej usłyszał w 2008 roku, robi oszałamiającą karierę. Lubi też ustawiać się w pozach, które można odczytywać niejednoznacznie. Albo właśnie jednoznacznie, ale pewnie nie zgodnie z jej intencjami.

gl.jpg


Katy Perry szturmem zdobyła międzynarodowe listy przebojów, kiedy wyznała, że pocałowała dziewczynę i podobało jej się to. Do tego czasu nie była jednak całkowicie anonimowa.

Debiutancki album nagrała już w 2001 roku. „Katy Hudson” nie zdobyło jednak popularności, ani uznania. Dopiero przyjęcie pseudonimu Perry i podpisanie kontraktu z wytwórnią Capitol Records przyniosło przełom w jej karierze.

Naprawdę nazywa się Katheryn Elizabeth Hudson. Urodziła się w 1984 roku w Santa Barbara w stanie Kalifornia. Reprezentuje sobą wszystko, co dobre w tym stanie. Ma piękne ciało, duży biust (70D) i od 2008 roku, rozpala męską część miłośników muzyki popularnej na całym świecie.

Jej ojciec jest pastorem i jesteśmy ciekawi jak spogląda na poczynania swojej córeczki. Nie zapowiadało się, że wyrośnie z niej tak wyuzdana kobieta. Dorastała słuchając gospel i śpiewając w kościele.

Dopiero jako nastolatka zainteresowała się nieco inną muzyką. Zaczęła od zespołu Queen i podobno to właśnie ekipa Freddiego Mercury’ego ma największy wpływ na jej twórczość.

Szczerze mówiąc, słuchając jej przebojów nie widzimy szczególnego podobieństwa. W sumie nawet gdy oglądamy ją w telewizji to często wyłączamy dźwięk, tylko po to, żeby nacieszyć oczy pięknym widokiem.

Lubimy też szukać po sieci fragmentów z jej występów, bądź teledysków, w których wygląda jakby wykonywała bardzo wyuzdane seksualne czynności. Zebrane gify potwierdzą, że Katy Perry nie musi umieć śpiewać, żeby być gwiazdą.  Dodał(a): Mateusz Kryś Piątek 17.03.2017