Gorąca surferka - Daniella Grace

Jej wdziękom nie mógł oprzeć się nawet Ronaldo. Ma 27 lat i pracuje jako modelka. Najczęściej pokazuje się w bikini, bo wydaje się, że została stworzona do noszenia skąpych strojów.

Daniella Grace pochodzi  z miasta Lake Tahoe w Nevadzie, ale jest typową kalifornijską dziewczyną. W sensie gorącą blondynką o surferskiej urodzie, która w zasadzie to żyje w stroju kąpielowym. Wybrała karierę modelki, ale nie zapomniała o swojej największej pasji, czyli podróżowaniu.

Od 2015 roku prowadzi swojego bloga podróżniczego, na którym skrzętnie dokumentuje każdą wycieczkę. Robi sobie fotki na plażach, w górach, czy gdziekolwiek akurat się znajduje. Najczęściej można ją zobaczyć w bikini, bo uwielbia eksponować swe niewątpliwe wdzięki w skąpych strojach.

Jej wygląd i wręcz idealne kształty przypadły do gustu Cristiano Ronaldo. W 2016 roku przez jakiś czas media plotkarskie rozpisywały się na temat rzekomego romansu piłkarza z modelką. Mamy więc kolejny powód do zazdrości sportowcowi. Na jego miejscu jednak olalibyśmy kopanie w piłkę i wyruszyli w podróż z Danielle, kiedy była ku temu okazja.
Dodał(a): Mateusz Olch / fot.:https://www.instagram.com/daniellagrace/ Wtorek 06.06.2017

Komentarze

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
Komentarze (0)